OC biura
rachunkowego

Unikalna oferta PZU S.A.
dla biur rachunkowych
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom środowiska księgowych, PZU S.A. oferuje nowoczesny program ubezpieczeniowy, dający możliwość dopasowania zakresu ochrony do indywidualnych potrzeb biura rachunkowego oraz etatowych księgowych. Zapraszamy do skorzystania z najszerszej na rynku oferty ubezpieczenia dla biur rachunkowych oraz indywidualnych księgowych.
Program ubezpieczeniowy dla branży rachunkowej w Polsce
Wieloletnia współpraca pomiędzy PZU S.A. a specjalistami z dziedziny księgowości i rachunkowości zaowocowała stworzeniem specjalistycznej oferty ubezpieczeń zawodowych dla branży księgowej. Program zapewnia wszechstronną ochronę biurom rachunkowym oraz księgowym zatrudnionym na podstawie umowy o pracę oraz na umowie cywilno-prawnej.
Pakiet dla biur rachunkowych
teraz przez Internet!
Prosty wniosek on-line
Wygodny termin płatności
Polisa w Twojej skrzynce

Ubezpieczenie on-line dostosowane do Twoich potrzeb.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom środowiska księgowych, przedstawiamy unikalny program ubezpieczeniowy, dający możliwość dopasowania zakresu ochrony do Państwa indywidualnych potrzeb. Nasza oferta stworzona została z myślą o Państwa pełnym bezpieczeństwie w biznesie. Szybka sprzedaż w formie polisy on-line pozwala na natychmiastowe wykupienie ochrony ubezpieczeniowej bez zbędnych formalności. Jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe lub jesteś księgowym skorzystaj z najszerszej na rynku oferty ubezpieczenia. Ubezpieczenie biura rachunkowego - dobrowolne i obowiązkowe OC biura rachunkowego, OC księgowego na etacie i umowie zleceniu.
Program rekomendowany przez:
Polski ubezpieczyciel z tradycjami o ugruntowanej w kraju i na świecie pozycji, specjalizujący się m. in. w ubezpieczeniach zawodowych. Aktualnie jedna z największych grup finansowych w Europie środkowo-wschodniej. Wiarygodny i prestiżowy partner w biznesie.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni powszednie w godzinach 10.00 - 17.00.
tel.: (22) 665 94 02 
e-mail: Kliknij tutaj